Eaton PDUMVR20NETLX
Tripp Lite Pdu Switched 120V 20A 24 5-15/20R L5-20P Lx Interface 0URM Taa
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet4 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Introduction Date2024-06-14
描述
PDU Single-Phase Switched 120V 1.9kW 70Inch Height 0U Rack Mount
Pdumvr20Netlx |Eaton Tripp Lite PDUMVR20NETLX
PDU SWITCHED 120V 20A 24 5-15/20