Analog Devices QSH8618-96-55-700
QMot Stepper Motor 5.5A 24V 7Nm Square Body 12.7mm
Production
数据表和文档
Analog Devices
Official datasheet0 页0 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+58.03%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 days ago)
描述
Stepper Motor, 3-Ph, 5.5A, 7N-M; Coil Type:Bipolar; Torque Max:7N-M; Current Rating:5.5A; No. Of Phases:Four Phase; Resistance:0.45Ohm; Inductance:4.5Mh; Inertia:2700G-Cm2; Product Range:Qmot Qsh8618 Series; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |Trinamic/analog Devices QSH8618-96-55-700