Triad Magnetics WSU150-2400-R13
Power Supply, Ac-dc, Intchg Plug-in, 100-240V, 15.0VDC, 2400MA, 5.5X11MM Plug, Neg Ctr
数据表
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet1 页8 年前
Newark
3 个月趋势:
-10.00%
描述
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 36W
36W 90V(AC) 264V(AC) 84.2mm*52.5mm*32.3mm
Wall Mount Adaptor, Ac-Dc, 15V, 2.4A; Power Supply Applications:Ite; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:36W; Output Voltage - Output 1:15V; Output Current - Output 1:2.4A; Output Voltage - Output 2:-; Product Range:Wsu Series Rohs Compliant: Yes |Triad Magnetics WSU150-2400-R13