Triad Magnetics WSU120-1500-R13
Power Supply, Ac-dc, Intchg Plug-in, 100-240V, 12.0VDC, 1500MA, 5.5X11MM Plug, Neg Ctr
数据表
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页9 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.19%
描述
WALL MOUNT ADAPTOR, AC-DC, 12V, 1.5A
18W 90V(AC) 264V(AC) 77mm*48mm*31mm
Wall Mount Adaptor, Ac-Dc, 12V, 1.5A; Power Supply Applications:Ite; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:18W; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:1.5A; Output Voltage - Output 2:-; Product Range:Wsu Series Rohs Compliant: Yes |Triad Magnetics WSU120-1500-R13