Triad Magnetics WDU75-200
Power Supply, Ac-dc, 7.5V, 0.2A, 120V in, Enclosed, Wall Plug, Linear, WDU75 Series
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页12 年前
Datasheet1 页12 年前
Datasheet1 页6 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+8.96%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2007-05-01
相关零件
Triad MagneticsWDU6-200
POWER SUPPLY, AC-DC,6V,0.2A,120V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, LINEAR,1.2W, WDU6 SERIES
Triad MagneticsWDU12-100
POWER SUPPLY, AC-DC,12V, 0.1A,120V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, LINEAR, WDU12 SERIES
POWER SUPPLY, AC-DC,6V,0.3A,120V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, LINEAR,1.8W, WDU6 SERIES
描述
Wall Plug-In Pwr Supply, 7.5VDC@200mA, cULus, Center POS
Wall Mount AC Adapters Wall Plug-In, DC 7.5Vout, 120Vin
AC Adapters 120 to 7.5VDC 0.2A Wall Plug-Ins
Plug-In Adapter Single-OUT 7.5V 0.2A Carton
1 120V(AC) 120V(AC) 60mm*43mm*39mm
Adaptor, Ac-Dc, 7.5V, 0.2A; Power Supply Applications:-; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:1.5W; Output Voltage - Output 1:7.5V; Output Current - Output 1:200Ma; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Triad Magnetics WDU75-200