Triad Magnetics VPL14-360
Transformer, Power, Bobbin, 1, Freq 50/60HZ, Pri 115/230VAC, Sec 7/14VAC, Ul
Production
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.29%
供应链
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.31.40.35
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Triad MagneticsVPL12-400
Laminated Core 5.0VA Power Transformer 115V, 230V Primary 12.6V Secondary 390mA Chassis Mount
Triad MagneticsVPL20-250
Power Transformer 3500VAC 5VA 8 Terminal Wire Lead Flange Mount
Laminated Core 5.0VA Power Transformer 115V, 230V Primary 16V Secondary 310mA Chassis Mount
描述
14V 710mA,360mA Dual 5.0VA 115V,230V Dual , 36.52mm*60.33mm*36.52mm
Power Transformers Chassis, Lead, 5VA 14VDC@0.36A Series
POWER XFMR 14Vct@0.36A UL/cUL/TUV CHASSIS MOUNT
Power Transformers 14V@0.36A 7V@0.72A 5VA
PWR XFMR LAMINATED 5.0VA CHAS MT
Transformer, 2 X 7V, 5Va; Chassis Mount Transformer Type:Split Bobbin; Secondary Voltages:2 X 7V; Power Rating:5Va; Frequency Range:50Hz/60Hz; Winding Type:Dual Primary, Dual Secondary; Current Rating:710Ma; Isolation Voltage:3.5Kvrohs Compliant: Yes |Triad Magnetics VPL14-360