Triad Magnetics FS16-1250
Power Transformer 16.0V At 1.250A UL/CUL-115/230V Split Pack Pcb MOUNT/FS16-1250
Production
价格与库存
数据表和文档
Datasheet2 页0 年前
JRH Electronics
3 个月趋势:
-10.21%
描述
8V(Parallel),16V(Series) 2.5A,1.25A Dual 20VA 115V,230V Dual 57.15mm*47.63mm*36.5mm
Power Transformer 2500Vrms 20VA 8 Terminal PC Pin Thru-Hole
Split Bobbin Power Transformer, 20VA
Power Transformers 20VA 16V CT @ 1.25A Dual Pri. 8 Pin