Triad Magnetics FS120-300
60V(Parallel), 120V(Series) 600mA, 300mA Dual 36VA 115V, 230V Dual 66.68mm*55.55mm*39.67mm
Production
数据表和文档
Datasheet2 页0 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Power Transformer 2500Vrms 36VA 8 Terminal PC Pin Thru-Hole
Power Xfmr 120.0Vct@0.300A Ul/Cul 115/230V Split Pack Pcb Mount/Fs120-300 Rohs Compliant: Yes |Triad Magnetics FS120-300
Split Bobbin Power Transformer, 36VA
GLOVE, POLYAMIDE, L/FREE, PU, SIZE 6 - More Details
Transformers 36VA 120V CT @ 0.3A Dual Pri. 8 Pin