Toshiba TC7SZ32FE,LM
IC Gate Or 1CH 2-INP Esv
价格与库存
相关零件
OR Gate 1-Element 2-IN CMOS Automotive 5-Pin SOT-553 T/R
Texas InstrumentsSN74LVC1G32DRLR
1-ch, 2-input 1.65-V to 5.5-V 32-mA drive strength OR gate 5-SOT-5X3 -40 to 125
Texas InstrumentsSN74LVC1G86DRLR
Single 2-input, 1.65-V to 5.5-V XOR (exclusive OR) gate 5-SOT-5X3 -40 to 125
Diodes Inc.74LVC1G86Z-7
OR XOR 74LVC1G86 e3 74LVC logic gate circuit 5.5ns @ 5V 50pF 620mum 32mA 32mA 1.7V-2V
4.5ns@ 5V,50pF 1 2 1 1 1.65V 5.5V 32mA OR Gate LCX 32mA SOT-553 , 1.6mm*1.2mm*550¦Ìm
Diodes Inc.74LVC1G32Z-7
74LVC Series 5.5 V Surface Mount Single 2 Input Positive OR Gate - SOT-553