Torex XP234N08013R-G
Mosfet, N-Ch, 0.8A, 30V, Sot-323-3A Rohs Compliant: Yes |Torex XP234N08013R-G
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Transistor MOSFET N-Channel 30V 0.8A 3-Pin SOT-323 T/R
350mW(Ta) 20V 2.6V@ 250¦ÌA 1.32nC@ 10 V 1N 30V 290m¦¸@ 400mA,10V 800mA 64pF@10V SOT-323-3A
Small Signal Field-Effect Transistor
MOSFET N-CH 30V 800MA SOT323-3