Torex XC9291B13E1R-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 6000kHz Switching Freq-Max, BGA6
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2023-10-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
DC-DC Converter, Buck, Fixed, 2.5 to 6V in, 1.3V Out, 600mA Out, LGA-6B01
SWITCHING REGULATOR, 1.3V, LGA-6B01 ROHS COMPLIANT: YES
IC REG BUCK 1.3V 600MA 6LGA-B01
Buck Yes 6MHz Fixed 1 1.3V 6V 2.5V
HISAT-COT ULTRA-LOW IQ 6V/600MA,