Torex XC9291B12E1R-G
DC-DC Converter, Buck, Fixed, 2.5 to 6V in, 1.2V Out, 600mA Out, 6MHz, LGA-6B01
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 6000kHz Switching Freq-Max, BGA6
SWITCHING REGULATOR, 1.2V, LGA-6B01 ROHS COMPLIANT: YES
Conv DC-DC 2.5V to 6V Synchronous Step Down Single-Out 1.2V 0.6A 6-Pin LGA-B