Torex XC9290B12E1R-G
DC-DC Converter, Buck, Fixed, 2.5 to 6V in, 1.2V Out, 600mA Out, 6MHz, LGA-6B01
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet36 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 6000kHz Switching Freq-Max, BGA6
SWITCHING REGULATOR, 1.2V, LGA-6B01 ROHS COMPLIANT: YES
IC REG BUCK 1.2V 600MA 6LGA-B01
Buck Yes 6MHz Fixed 1 1.2V 6V 2.5V