Torex XC9282A33E1R-G
DC/DC Converter Synchronous Step-Down Single 3.3V 600mA 2.5V to 5.5V 6-Pin LGA-B01 T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet31 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 6000kHz Switching Freq-Max
Dc/Dc Conv, Sync Buck, 6Mhz, 105Deg C Rohs Compliant: Yes |Torex XC9282A33E1R-G
DC/DC CONV, SYNC BUCK, 6MHZ, 105DEG C; Available until stocks are exhausted