Torex XC9265A38B4R-G
DC/DC Converter Synchronous Step-Down PFM Single 3.8V 200mA 2V to 6V 6-Pin USP-EL T/R
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet33 页2 年前
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2015-10-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.2A, PDSO6
IC REG BUCK 3.8V 200MA 6USPEL