Torex XC9265A12BMR-G
DC/DC Converter Synchronous Step-Down PFM Single 1.2V 200mA 2V to 6V 5-Pin SOT-25 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
描述
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.2A, PDSO5
IC REG BUCK 1.2V 200MA SOT25