Torex XC9258A33CER-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 1A, 1200kHz Switching Freq-Max, PDSO6
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet30 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC9258A33CER-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
Dc/Dc Conv, Sync Buck, 1.2Mhz, 105Deg C Rohs Compliant: Yes |Torex XC9258A33CER-G
DC/DC CONV, SYNC BUCK, 1.2MHZ, 105DEG C; Available until stocks are exhausted
Buck Yes 1.2MHz Fixed 1 3.3V 3.3V 5.5V 2.5V DFN
Conv DC-DC Single Step Down 2.5V to 5.5V 6-Pin USP-C T/R
USPC-6(1.8x2) DC-DC Converters ROHS
1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP-
直流/直流转换器, 同步 降压, 1.2MHZ, 105度 C;