Torex XC9245A21C7R-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.4A, 1380kHz Switching Freq-Max, PDSO6
数据表和文档
IHS
Datasheet24 页12 年前
Datasheet24 页14 年前
Introduction Date2011-06-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
描述
DC/DC Converter Synchronous Step-Down Single 2.1V 400mA 2.3V to 6V 6-Pin USPN T/R
USPN-6(1.3x1.3) DC-DC Converters ROHS
400MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC