Torex XC9236A28D4R-G
Switching Regulator, Current-mode, 0.6A, 3450kHz Switching Freq-Max, PDSO6
Production
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC9236A28D4R-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date2006-10-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
DC/DC Converter Synchronous Step-Down Single 2.8V 600mA 2V to 6V 6-Pin USP-EL T/R
IC REG BUCK 2.8V 600MA 6USPEL
600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC