Torex XC9236A15DMR-G
Switching Regulator, Current-mode, 0.6A, 3450kHz Switching Freq-Max, PDSO5
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet33 页2 年前
SHENGYU ELECTRONICS
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC9236A15DMR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
Texas InstrumentsTPS622314TDRYRQ1
Automotive 2V to 6V, 500mA Buck Converter with 1.5V Fixed Output Voltage in 1x1.5mm SON Package 6-SON -40 to 105
Texas InstrumentsTPS622314DRYT
IC REG BUCK 1.5V 500MA 6SON / Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 500mA 6-UFDFN
Texas InstrumentsTPS62232DRYT
2 MHz Ultra Small Step Down Converter with DCS-Control in 1x1.5 SON Package 6-SON -40 to 125
描述
DC/DC Converter Synchronous Step-Down Single 1.5V 600mA 2V to 6V 5-Pin SOT-25 T/R
IC REG BUCK 1.5V 600MA SOT25-5
IC REG BCK 1.5V 0.6A SYNC SOT-25