Torex XC9235G32CER-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 1380kHz Switching Freq-Max, PDSO6
Production
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC9235G32CER-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
描述
DC/DC Converter Synchronous Step-Down Single 3.2V 600mA 1.8V to 6V 6-Pin USP-C T/R
USPC-6(1.8x2) DC-DC Converters ROHS
600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC