Torex XC9235B24DMR-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 3450kHz Switching Freq-Max, PDSO5
Production
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC9235B24DMR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
描述
DC/DC Converter Synchronous Step-Down Single 2.4V 600mA 2V to 6V 5-Pin SOT-25 T/R
IC REG BUCK 2.4V 600MA SOT25
600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC