Torex XC9235A25CMR-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 1380kHz Switching Freq-Max, PDSO5
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC9235A25CMR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2006-10-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
IC REG BUCK 2.5V 600MA SOT25
Conv DC-DC Single-OUT Step Down 2V 6V 5-Pin SOT-25 T/R
SOT-25 DC-DC Converters ROHS
600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC