Torex XC9235A12DMR-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 3450kHz Switching Freq-Max, PDSO5
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet33 页2 年前
Augswan
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC9235A12DMR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2006-10-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Conv DC-DC 2.7V to 5.5V Synchronous Step Down Single-Out 0.9V to 3.3V 0.6A 5-Pin TSOP T/R
NCP6334C Series 5.5 V 3 MHz 2 A SMT Synchronous Buck Converter - DFN-8W
Switching Regulator, Current-mode, 1.32A, 3000kHz Switching Freq-Max, PDSO6
Texas InstrumentsTPS62232DRYT
2 MHz Ultra Small Step Down Converter with DCS-Control in 1x1.5 SON Package 6-SON -40 to 125
Texas InstrumentsTPS62233DRYT
描述
XC9235 Tape & Reel (TR) Tin (Sn) Active DC to DC switching regulator 1.2V 0.95mm 600mA 3MHz
DC/DC Converter Synchronous Step-Down Single 1.2V 600mA 2V to 6V 5-Pin SOT-25 T/R