Torex XC9141E48DMR-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.8A, 3600kHz Switching Freq-Max, PDSO5
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet32 页2 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
DC/DC Converter Synchronous Step-Up Single 4.8V 0.8A 0.65V to 6V 5-Pin SOT-25 T/R
IC REG BOOST 4.8V 500MA SOT25
SOT-25 DC-DC Converters ROHS
0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C