Torex XC8107YC15MR-G
High Function Power Switch High Side 1.5A 5-Pin SOT-25 T/R
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet23 页2 年前
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2020-01-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
LOAD SWITCH, Adjustable, 1 Channel, +1.9V, PDSO5
ROHS3Compliant Non-Inverting Active P-Channel USB Switch Power Switch/Driver -40C~105C TA 115m Ohm 1.5A 2.5V~5.5V