Torex XC6504A151NR-G
Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant Tin (Sn) DUAL voltage regulator linear 1.52V 2mm 0.15A
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页2 年前
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+3.47%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
1.27¦ÌA Fixed 150mA 1 1.5V 1.4V 1.5V 6V 1.63V@ 150mA 50mV 0.19%/V SSOT-24
Fixed Positive LDO Regulator, 1.5V, 1.63V Dropout, CMOS, PDSO4
LDO Regulator Pos 1.5V 0.15A 4-Pin SSOT-24 T/R
IC REG LINEAR 1.5V 150MA SSOT-24