Torex XC6503A28AGR-G
Fixed Positive LDO Regulator, 2.85V, 0.25V Dropout, CMOS, PDSO4
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页7 年前
Introduction Date2018-11-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LDO Regulator Positive 2.8V 500mA 4-Pin USP T/R
IC REG LINEAR 2.85V 500MA 4-USP