Torex XC6501A17A7R-G
Fixed Positive LDO Regulator, 1.75V, 0.53V Dropout, CMOS, BCC4
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet25 页3 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6501A17A7R-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2009-02-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
LDO Regulator Positive 1.7V 200mA 4-Pin USPN T/R
IC REG LINEAR 1.75V 200MA 4-USPN