Torex XC6351A035MR-G
ROHS3Compliant Active Tape & Reel (TR) Switching Regulator IC
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.68%
Introduction Date2018-03-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Switched Capacitor Regulator, 56kHz Switching Freq-Max, PDSO6
Charge Pump Yes 35KHz Adjustable 1 -1.2V~5V -1.2V 5V 1.2V SOT-26
Charge Pump Voltage Inverter 35kHz 6-Pin SOT-26 T/R