Torex XC62KN5002MR-G
3¦ÌA Fixed 100mA 10V 5V 2.3V 300mV@ 50mA, 600mV@ 100mA 50mV 0.3%V SOT-23
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet16 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.97%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2000-08-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
GULL WING Not Qualified CMOS 8542.39.00.01 voltage regulator linear 85C 0.1A 2.9mm 5.1V
Ldo, Fixed, -5V, 0.1A, -40 To 85Deg C Rohs Compliant: Yes |Torex XC62KN5002MR-G
Fixed Negative LDO Regulator, 5V, 0.6V Dropout, CMOS, PDSO3
Standard Regulator Neg -5V 0.1A 6-Pin USP-B T/R
稳压器, LDO, 固定, -5V, 0.1A, -40 至 85度 C;