Torex XC6233H28BMR-G
200mA High Speed LDO Voltage Regulator with Inrush Current Prevention
数据表和文档
Datasheet32 页12 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
75dB(1kHz) 87¦ÌA Fixed 200mA 1 2.85V 5.5V 420mV@ 200mA SOT-25
LDO Voltage Regulator Positive 2.8V 200mA 5-Pin SOT-25 T/R
Fixed Positive LDO Regulator, 2.85V, 0.42V Dropout, PDSO5
Active GULL WING 8542.39.00.01 FIXED POSITIVE SINGLE OUTPUT LDO REGULATOR voltage regulator linear 0.2A 2.9mm 2.8785V
IC REG LINEAR 2.85V 200MA SOT-25
10V INPUT 500MA HIGH SPEED LDO R