Torex XC6233H27BNR-G
LDO Voltage Regulator Positive 2.7V 200mA 4-Pin SSOT-24 T/R
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2013-12-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Positive LDO Regulator, 2.75V, 0.42V Dropout, PDSO4
IC REG LINEAR 2.75V 200MA SSOT24
IC REG LIN 2.75V 200MA SSOT-24