Torex XC6233H25BGR-G
Fixed Positive LDO Regulator, 2.55V, 0.42V Dropout, PDSO4
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2013-12-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LDO Voltage Regulator Positive 2.5V 200mA 4-Pin USP T/R
IC REG LINEAR 2.55V 200MA 4-USP