Torex XC6233H13BNR-G
LDO Voltage Regulator Positive 1.3V 200mA 4-Pin SSOT-24 T/R
数据表和文档
描述
Fixed Positive LDO Regulator, 1.35V, 0.8V Dropout, PDSO4
IC REG LINEAR 1.35V 200MA SSOT24
IC REG LIN 1.35V 200MA SSOT-24