Torex XC6233H12BNR-G
LDO Voltage Regulator Positive 1.2V 200mA 4-Pin SSOT-24 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet32 页12 年前
Datasheet32 页12 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Positive LDO Regulator, 1.25V, 0.95V Dropout, PDSO4
10V INPUT 500MA HIGH SPEED LDO R
IC REG LINEAR 1.25V 200MA SSOT24
IC REG LIN 1.25V 200MA SSOT-24