Torex XC6229H13B1R-G
LDO Regulator Positive 1.3V 300mA 4-Pin LGA-B01 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet25 页2 年前
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2012-06-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Positive LDO Regulator, 1.35V, 0.575V Dropout