Torex XC6223T37BMR-G
Fixed Positive LDO Regulator, 3.75V, 0.305V Dropout, PDSO5
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet30 页4 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
LDO Voltage Regulator Positive 3.7V 300mA 5-Pin SOT-25 T/R
IC REG LINEAR 3.75V 300MA SOT-25