Torex XC6223T31BGR-G
Fixed Positive LDO Regulator, 3.15V, 0.305V Dropout, PDSO4
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
LDO Voltage Regulator Positive 3.1V 300mA 4-Pin USP T/R
IC REG LINEAR 3.15V 300MA 4-USP