Torex XC6223T301GR-G
Active NO LEAD 2014 8542.39.00.01 voltage regulator linear 125C 0.3A 1.6mm 3.03V
数据表和文档
IHS
Datasheet30 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
80dB(1kHz) 220¦ÌA Fixed 300mA 1 3V -0.3V 3V 5.5V 305mV@ 300mA 25 V USP-4
Fixed Positive LDO Regulator, 3V, 0.305V Dropout, PDSO4
LDO Regulator Pos 3V 0.3A 4-Pin USP T/R