Torex XC6223T24BGR-G
Fixed Positive LDO Regulator, 2.45V, 0.38V Dropout, PDSO4
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2013-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
LDO Voltage Regulator Positive 2.4V 300mA 4-Pin USP T/R
IC REG LINEAR 2.45V 300MA 4-USP