Torex XC6223N34BPR-G
LDO Voltage Regulator Positive 3.4V 300mA 5-Pin SOT-89T/R
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2013-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Fixed Positive LDO Regulator, 3.45V, 0.305V Dropout, PDSO5
IC REG LIN 3.45V 300MA SOT89-5