Torex XC6223N3319R-G
LDO Voltage Regulator Positive 3.3V 300mA 4-Pin USPQ-B03 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet30 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2013-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Fixed Positive LDO Regulator, 3.3V, 0.305V Dropout, PDSO4
80dB(1kHz) 220¦ÌA Fixed 300mA 1 3.3V 5.5V 305mV@ 300mA
Active NO LEAD 8542.39.00.01 FIXED POSITIVE SINGLE OUTPUT LDO REGULATOR voltage regulator linear 125C 0.3A 1mm 3.333V