Torex XC6223N22BNR-G
LDO Voltage Regulator Positive 2.2V 300mA 4-Pin SSOT-24 T/R
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Fixed Positive LDO Regulator, 2.25V, 0.38V Dropout, PDSO4
IC REG LINEAR 2.25V 300MA SSOT24
IC REG LIN 2.25V 300MA SSOT-24