Torex XC6223N18BNR-G
LDO Voltage Regulator Positive 1.8V 300mA 4-Pin SSOT-24 T/R
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2013-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Fixed Positive LDO Regulator, 1.85V, 0.41V Dropout, PDSO4
IC REG LINEAR 1.85V 300MA SSOT24
IC REG LIN 1.85V 300MA SSOT-24