Torex XC6222D33BMR-G
65dB(1kHz) 220¦ÌA Fixed 700mA 1 3.35V 1.7V 3.35V 6V 200mV@ 300mA 85mV 0.1%/V SOT-25
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页11 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6222D33BMR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date2013-12-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Positive LDO Regulator, 3.35V, 0.2V Dropout, PDSO5
LDO Regulator Positive 3.3V 700mA 5-Pin SOT-25 T/R
Active GULL WING 8542.39.00.01 FIXED POSITIVE SINGLE OUTPUT LDO REGULATOR Linear Voltage Regulator IC 0.7A 2.9mm 3.3835V
IC REG LINEAR 3.35V 700MA SOT-25