Torex XC6222D32BMR-G
Fixed Positive LDO Regulator, 3.25V, 0.2V Dropout, PDSO5
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6222D32BMR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date2013-12-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
描述
LDO Regulator Positive 3.2V 700mA 5-Pin SOT-25 T/R
IC REG LINEAR 3.25V 700MA SOT-25