Torex XC6222B38BMR-G
Fixed Positive LDO Regulator, 3.85V, 0.2V Dropout, PDSO5
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6222B38BMR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date2013-12-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LDO Regulator Positive 3.8V 700mA 5-Pin SOT-25 T/R
IC REG LINEAR 3.85V 700MA SOT-25