Torex XC6222B301ER-G
Ldo, Fixed, 3V, 0.7A, -40 To 85Deg C Rohs Compliant: Yes |Torex XC6222B301ER-G
数据表和文档
Newark
Datasheet24 页3 年前
SHENGYU ELECTRONICS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6222B301ER-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
3D下载
相关零件
Texas InstrumentsTPS73001DBVT
200-mA, low-dropout voltage regulator with enable 6-SOT-23 -40 to 125
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-High PSRR, Ultra-Low Noise 2.8 V, WDFN
Texas InstrumentsTPS73001DBVR
PMIC - Voltage regulator - Linear positive adjustable 1 output 200mA SOT-23-6 Vo=1.22~5.5V
Linear Voltage Regulator, LDO, 150 mA, with Auto Low Power Mode Auto-discharge, 3.0 V
LDO Regulator, 150 mA, Low Dropout, Low Noise Vout: 5.0 V
Texas InstrumentsTPS73001DBVRG4
描述
65dB(1kHz) 220¦ÌA Fixed 700mA 1 3V 1.7V 3V 6V 200mV@ 300mA 85mV 0.1%/V DFN
Fixed Positive LDO Regulator, 3V, 0.2V Dropout, PDSO6
稳压器, LDO, 固定, 3V, 0.7A, -40 至 85度 C;
LDO Regulator Positive 3V 700mA 6-Pin USP-C T/R
XC6222 Tape & Reel (TR) Surface Mount Over Current Over Temperature Reverse Polarity voltage regulator linear 120mV 2mm 700mA -40C~85C