Torex XC6222B28BMR-G
Reverse Current Protection, 700mA High Speed LDO Regulator
Production
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6222B28BMR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
Introduction Date2013-12-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Positive LDO Regulator, 2.85V, 0.26V Dropout, PDSO5
LDO Regulator Positive 2.8V 700mA 5-Pin SOT-25 T/R
IC REG LIN 2.85V 700MA SOT-25-5
IC REG LINEAR 2.85V 700MA SOT25